Сортування:

Дата Ціна Популярність

Одеська - нерухомість (55 об'єктів)

Продам двоповерховий будиночок у Чорноморці, 129 причал, перша лінія ID 6635 (Фото 1)

20 000 USD

Продам двоповерховий будиночок у Чорноморці, 129 причал, перша лінія ID 6635

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Черноморка

45 м2

05.11.22
Продаю двоповерховий будинок у Совіньйоні, кооператив Румб ID 8305 (Фото 1)

65 000 USD

Продаю двоповерховий будинок у Совіньйоні, кооператив Румб ID 8305

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Совиньон

100 м2

05.11.22
Продам будівлю 1750м2 на ділянці 40 соток Василя Стуса / 2 Застава ID 24269 (Фото 1)

400 000 USD

Продам будівлю 1750м2 на ділянці 40 соток Василя Стуса / 2 Застава ID 24269

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Вулиця Василя Стуса, Застава 2

1750 м2 | 40 сот.

05.11.22
Продам чудовий будинок Абрикосова / Львівська, поруч море! ID 45663 (Фото 1)

210 000 USD

Продам чудовий будинок Абрикосова / Львівська, поруч море! ID 45663

Одеська обл., Одеса, Київський р-н.

168 м2 | 4 сот.

05.11.22
Продам свою 1 кімнатну квартиру 58 Перлина, вид на море! ID 51438 (Фото 1)

17 500 USD

0%

Продам свою 1 кімнатну квартиру 58 Перлина, вид на море! ID 51438

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Перлинна вулиця, 58 Жемчужина

45 м2

389 USD / кв. м.

05.11.22
Продам свою 1 кімнатну квартиру ЖК 65 Перлина/Краснова, прямий вигляд ID 51439 (Фото 1)

47 000 USD

0%

Продам свою 1 кімнатну квартиру ЖК 65 Перлина/Краснова, прямий вигляд ID 51439

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Краснова, 65 Жемчужина

42 м2

1 119 USD / кв. м.

05.11.22
Продам 2 кімнатну квартиру Шклярука / р-н пл. Толбухіна з ремонтом! ID 51440 (Фото 1)

40 000 USD

Продам 2 кімнатну квартиру Шклярука / р-н пл. Толбухіна з ремонтом! ID 51440

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., вулиця Павла Шклярука

47 м2

851 USD / кв. м.

05.11.22
Продам двокімнатну квартиру ЖК Омега / пл. Толбухіна ID 51441 (Фото 1)

92 000 USD

Продам двокімнатну квартиру ЖК Омега / пл. Толбухіна ID 51441

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Вулиця Толбухіна, Омега

64 м2

1 438 USD / кв. м.

05.11.22
Продам будинок на вул. Китобійна ID 51454 (Фото 1)

200 000 USD

Продам будинок на вул. Китобійна ID 51454

Одеська обл., Одеса, Київський р-н.

150 м2 | 2 сот.

05.11.22
Продам трикімнатну квартиру ЖК Південна Пальміра / Генуезька ID 51468 (Фото 1)

95 000 USD

Продам трикімнатну квартиру ЖК Південна Пальміра / Генуезька ID 51468

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Генуезька вулиця, Южная Пальмира

84 м2

1 131 USD / кв. м.

05.11.22
Продам двоповерховий будинок у Совіньйоні з видом на море! ID 51480 (Фото 1)

50 000 USD

Продам двоповерховий будинок у Совіньйоні з видом на море! ID 51480

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Отрада

35 м2

05.11.22
Продам двокімнатну квартиру ЖК 53 Перлина, євроремонт! ID 51496 (Фото 1)

47 000 USD

Продам двокімнатну квартиру ЖК 53 Перлина, євроремонт! ID 51496

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Перлинна вулиця, 53 Жемчужина

41 м2

1 146 USD / кв. м.

05.11.22
Продам двокімнатну квартиру ЖК Аквамарин / 16 ст. Б. Фонтану ID 51497 (Фото 1)

60 000 USD

Продам двокімнатну квартиру ЖК Аквамарин / 16 ст. Б. Фонтану ID 51497

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтанська дорога, Аквамарин

53 м2

1 132 USD / кв. м.

05.11.22
Продам 1-кімнатну квартиру ЖК Гагарінський / Аркадія, море! ID 51501 (Фото 1)

51 000 USD

Продам 1-кімнатну квартиру ЖК Гагарінський / Аркадія, море! ID 51501

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гагарінське плато, Гагаринский

37 м2

1 378 USD / кв. м.

05.11.22
Продам 1-кімнатну квартиру ЖК Гагарінський ID 51502 (Фото 1)

41 000 USD

Продам 1-кімнатну квартиру ЖК Гагарінський ID 51502

27 м2

1 519 USD / кв. м.

28.09.22
Продам затишну смарт квартиру в Аркадії ЖК Гагарін Плаза, вид на море. ID 51503 (Фото 1)

44 000 USD

Продам затишну смарт квартиру в Аркадії ЖК Гагарін Плаза, вид на море. ID 51503

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гагарінське плато, Гагарин Плаза

28 м2

1 571 USD / кв. м.

05.11.22
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 1)

44 000 USD

Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504

36 м2

1 222 USD / кв. м.

28.09.22
Продам затишну смарт-квартиру в Аркадії з видом на море ЖК Гагарін Плаза. ID 51505 (Фото 1)

38 500 USD

Продам затишну смарт-квартиру в Аркадії з видом на море ЖК Гагарін Плаза. ID 51505

30 м2

1 283 USD / кв. м.

28.09.22
Продам 1 кімнатну квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51506 (Фото 1)

39 500 USD

Продам 1 кімнатну квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51506

28 м2

1 411 USD / кв. м.

05.11.22
Продам розкішну квартиру Гагарін Плаза / Аркадія, панорама моря! ID 51507 (Фото 1)

250 000 USD

Продам розкішну квартиру Гагарін Плаза / Аркадія, панорама моря! ID 51507

37 м2

6 757 USD / кв. м.

05.11.22
Продам свою ділянку, Овідіопольський р-н, с. Дальник / Грибівка ID 51515 (Фото 1)

15 000 USD

0%

Продам свою ділянку, Овідіопольський р-н, с. Дальник / Грибівка ID 51515

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Грибівка, Дальник

15 сот.

05.11.22